Новинка:

Дитячий пошуковий інтерфейс ІРБІС (8-10)

Irbis-ukraina1
 


До уваги співробітників дитячих та шкільних бібліотек, які використовують АБІС ІРБІС.
 
Пропонуємо нову розробку: Програмний комплекс "Пошуковий Веб-інтерфейс електронного каталогу для дітей 8-10 років" - додаток до модулю Веб-ІРБІС адаптований на сприймання дитиною. Може бути використаний у сенсорних терміналах самообслуговування.
 
"Дитячий пошуковий інтерфейс ІРБІС (8-10)"
 
Цей програмний комплекс є результатом багаторічної праці співробітників Центральної міської дитячої бібліотеки ім. Гайдара. Призначений для надання зручного інтуітивнозрозумілого пошуку по електронному каталогу дитячої бібліотеки для дітей віком від 8-ми до 10-ти років та застосовується на сайтах бібліотек або у терміналах самообслуговування. Забезпечує пошук видань, перегляд бібліотграфічного опису з обкладинкою, замовлення видань.
 
Програмний комплекс представляє собою базу даних у структурі ІРБІС64, яка наповнена рубриками, а також набір допоміжних налаштувань для бази даних, та містить у собі:
 • пошуковий веб-інтерфейс, який є зручним, інтуітивнозрозумілим інструментом для дитини. Він орієнтований на вікові уподобання та рівень знань дитини 8-10 років.
 • предметно-тематичний рубрикатор для веддення БД каталогу, який є Базою Даних допрацьованих предметних рубрик, у основі якої покладено рубрики з Додатку 1 таблиць ББК для дитячих та шкільних бібліотек "Структура систематичного каталогу для вікової групи 8-9 років". Рубрикатор вбудовується в систему ІРБІС та надає можливість індексації документів через поле 606 "Предметні рубрики". При цьому БД для веб-каталогу 8-10 євіртуальною, тобто не потребує окремого ведення - усі бібліографічні записи знаходяться у загальному каталозі бібліотеки.
Ознайомитися з роботою системи можа на сайті irbis.gaidarovka.ru
 
 

Запрошуємо на вебінари у 2015 році

webinar

Запрошуємо керівників та фахівців бібліотек на вебінари

У 2015-му році продовжується серія навчальних та ознайомлюючих вебінарів стосовно роботи з АБІС ІРБІС та бібліотечної справи взагалі.

Пропонуємо вам ознайомитися з графіком проведення вебінарів у 2015-му році та обрати щось цікаве для себе.

Оновлення системи ІРБІС64 2013.1

 
Irbis-ukraina1Вийшли оновлення системи ІРБІС64 версії 2013.1

 Доступні оновлення з 13D1 по 13D4.

Оновлення D1 (опис виправлень та доповнень) необхідно запровадити тим користувачам, які отримали дистрибутив до 12.12.2013 р.

Оновлення D2 (опис виправлень та доповнень) необхідно запровадити тим користувачам, які отримали дистрибутив до 31.01.2014 р.

Оновлення D3 (опис виправлень та доповнень) необхідно запровадити тим користувачам, які отримали дистрибутив до 17.03.2014 р.

Оновлення D4 (опис виправлень та доповнень) необхідно запровадити тим користувачам, які отримали дистрибутив до 03.06.2014 р.

Клієнти з діючими договорами супроводу можуть звертатися для отримання посилань на зкачування на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

 
 

Розпочато передплатну кампанію на друге півріччя 2014-го року!

Peredplata
До уваги передплатників!
Стартувала передплата на друге півріччя 2014-го року.

Вже доступне замовлення на періодику:


Продовжується передплата на повнотекстові бази даних на 2014 рік.

ivis     elibrary5     Bibl onl     Rukont

В будь який час можна оформити передплату  на весь 2014 можна на БД "Аналітика"

Асоціацією ЕБНІТ прийнято рішення про безоплатний перехід користувачів ІРБІС32 на ІРБІС64

Irbis-ukraina1

 
На засіданні Виконавчого Бюро Міжнародної Асоціації користувачів та розробників електронних бібліотек та нових інформаційних технологій (ЕБНІТ) було обговорено шляхи подальшого розвитку та супроводу систем ІРБІС64/32 та ІРБІС64/128.

З продуктами ІРБІС64/32 та ІРБІС64 склалася ситуація, у якій не має можливості підтримувати обидва продукти на якісному рівні, відмітив Бродовський О.І.. Він також відмітив, що ІРБІС64/32, за своїми можливостями, вже не влаштовує більшість користувачів. З огляду на це, пан Бродовський запропонував у разі відмови користувачів від ІРБІС64/32 надавати їм безкоштовно ТСР/ІР-сервер. Також він запропонував не розвивати систему ІРБІС64/32 але залишити її супровід.

Борис Ісайович Маршак запропонував, у зв’язку з необхідністю допрацювання ІРБІС64/128, припинити на термін допрацювання ІРБІС128, цієї системи. Ті екземпляри, які вже було продано, тимчасово підтримувати безкоштовно.

За результатами обговорення, Виконавче Бюро Асоціації ЕБНІТ постановило стимулювати перехід користувачів ІРБІС64/32 на ІРБІС64 надаючи їм безкоштовно ТСР/ІР-сервер, Не створювати нових версій системи ІРБІС64/32 але залишити її супровід. Також Бюро постановило допрацювати ІРБІС64/128 у відповідності з побажаннями користувачів, припинити на термін допрацювання продаж ІРБІС128.  Екземпляри, які вже було продано, підтримувати безкоштовно терміном до 01 червня 2014 року.

Рішення було прийняте одноголосно.

У зв'язку з цим, пропонуємо всім користувачам системи ІРБІС32, які мають діючі договори супроводу, скористатися можливістю безкоштовного переходу на ІРБІС64.

Звертайтеся до нас, будемо раді Вам допомогти! 

Відбувся вебінар для керівників бібліотек

webinar

Відбувся вебінар для керівників бібліотек

28 лютого 2014 року відбувся вебінар «ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ ШЛЯХОМ АНАЛІЗУ ПРОФЕСІЙНО ВАЖЛИВИХ ОСОБИСТІСНИХ ПСИХОЛОГІЧНИХ ЯКОСТЕЙ ТА СХИЛЬНОСТЕЙ ПРАЦІВНИКІВ», який організовували Агенція «Матрікс Прес» та Консультаційно-тренінговий центр «Обрій» для керівників бібліотек.

У заході взяли участь 11 керівників різних бібліотек. Програма вебінару складалась з двох частин – теоретичної та практичної.

У теоретичній частині розглядались такі питання: поняття про професіограму у системі професійного відбору та використання такої її складової, як психограма для підвищення ефективності роботи бібліотеки шляхом використання професійно-важливих особистісних якостей персоналу.

Практична частина включала:  складання психограм бібліотечних фахівців з урахуванням особливостей їх провідної діяльності (керівник підрозділу, бібліограф, бібліотекар відділу видачі, оператор БД, інженер, системний адміністратор,  організатор масових заходів, методист тощо); ознайомлення з методиками діагностики особистісних професійно важливих психологічних якостей працівників, які забезпечують успішне оволодіння ними професією та дозволяють ефективно використовувати схильності співробітників у виробничому процесі.

Учасники вебінару отримали матеріали - Методики діагностики особистісних професійно важливих психологічних якостей працівників (Тестові матеріали та ключі до розшифровки результатів тестування).

Оскільки учасники заходу виявили жвавий інтерес до теми і задавали багато питань, вебінар замість запланованих 2-х годин тривав 3 години.

Організатори планують повторити цей захід через деякий час. Заявки на участь у вебінарі надсилайте на електронну адресу: matrix_shef@ukr.net

Розпочато передплатну кампанію на другий квартал 2014-го року!

Peredplata
До уваги передплатників!
Стартувала передплата на другий квартал 2014-го року.

Вже доступне замовлення на періодику:


Продовжується передплата на повнотекстові бази даних на 2014 рік.

ivis     elibrary5     Bibl onl     Rukont

В будь який час можна оформити передплату  на весь 2014 можна на БД "Аналітика"

Запрошуємо керівників бібліотек до участі у вебінарі

webinar
Запрошуємо керівників бібліотек взяти участь у вебінарі!

Агенція «Матрікс Прес» та Консультаційно-тренінговий центр «Обрій» запрошують керівників бібліотек взяти участь у вебінарі:

«ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ ШЛЯХОМ АНАЛІЗУ ПРОФЕСІЙНО ВАЖЛИВИХ ОСОБИСТІСНИХ ПСИХОЛОГІЧНИХ ЯКОСТЕЙ ТА СХИЛЬНОСТЕЙ ПРАЦІВНИКІВ».

Розглядатимуться питання:

-        Поняття про професіограму;

-        Приклади психограм бібліотечних фахівців з урахуванням особливостей їх провідної діяльності (керівник підрозділу, бібліограф, бібліотекар відділу видачі, оператор БД, інженер, системний адміністратор,  організатор масових заходів, методист тощо);

-        Методики діагностики особистісних професійно важливих психологічних якостей працівників, які забезпечують успішне оволодіння ними професією та дозволяють ефективно використовувати схильності співробітників у виробничому процесі.

Дата проведення: 28 лютого об 11 годині.

Тривалість: 2 години

Вартість участі – 150 грн.

Для реєстрації перейдіть за посиланням http://webinar.libcor.com.ua/.

 

Випущена версія ІРБІС (32 і 64) 2013.1

Irbis-ukraina1

 Випущена версія ІРБІС (32 і 64) 2013.1
На нашому сайті викладено остаточний реліз для версії 2013.1. Щоб скачати його перейдіть сюди.

 

ВАКАНСИЯ. Агент по подписке периодики.

Works

Подписное агенство набирает агентов по подписке периодики (как на полную занятость, так и со свободным графиком)

Обязанности:

- поиск новых клиентов;
- ведение переговоров;
- получение заказов на оформление подписки;
- поддержание отношений с клиентом в период обслуживания;
- контроль за окончанием срока подписки;
- предложение клиенту продлить подписку.

Требования к соискателю:


Опыт работы на аналогичной должности не менее 1-го года. Желателен опыт работы с периодикой.
Владение ПК на уровне продвинутого пользователя (Excel, Word, Internet), знание 1С: Бухгалтерия 7.7.
Язык - украинский, русский, грамотная речь, хорошо поставленный голос
Личные качества: ответственность, пунктуальность, трудолюбие, быстрая обучаемость, умение вести переговоры, организаторские способности, способность работать в коллективе на результат, стрессоустойчивость.
Готовность к командировкам.

Условия работы:

1. Работа в офисе (М Левобережная) с понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00, возможен свободный график работы
2. Испытательный срок - 1 мес.
3. Зарплата - по результатам собеседования.

Резюме, не отвечающие вышеперечисленным требованиям, не рассматриваются!!! Для записи на собеседование укажите контактный телефон.

Резюме присылать на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Розпочато передплатну кампанію на 2014 рік!

Peredplata
До уваги передплатників!
Стартувала передплата на 2014 рік.

Вже доступне замовлення на періодику:


Продовжується передплата на повнотекстові бази даних на 2014 рік.

ivis     elibrary5     Bibl onl     Rukont

В будь який час можна оформити передплату  на весь 2014 можна на БД "Аналітика"

Шановні передплатники! З 2014 року передплата на бюлетень Libmarket припиняється.

Libmarket5
Шановні передплатники! У грудні 2013 року вийде останній розширений-спарений номер 3-4 інформаційного бюлетеня Libmarket. З 2014 року передплата на бюлетень припиняється.
Усі цікаві статті відтепер будуть з’являтися на наших сайтах: http://matriks-pres.com.ua і http://matrix-peredplata.com.ua.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні передплатники! У грудні 2013 року вийде останній розширений-спарений номер 3-4   інформаційного бюлетеня Libmarket. З 2014 року передплата на бюлетень припиняється.

Усі цікаві статті відтепер будуть з’являтися на наших сайтах: http://matriks-pres.com.ua і http://matrix-peredplata.com.ua

Вийшов №2 2013 року інформаційного бюлетня "LibMarket".

Libmarket5
Вийшов №2 2013 року інформаційного бюлетня "LibMarket".

Зміст номеру:
 1. Новое средство ввода СВЯЗАННЫХ ДАННЫХ.
 2. Автоматизированная интегрированная библиотечная система «МегаПро».Прочитати докладніше і передплатити LibMarket можна в розділі "Передплата"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Семнадцатая Международная Конференция и Выставка "Информационные технологии, компьютерные системы и издательская продукция для библиотек" "LIBCOM–2013"

55555

Семнадцатая Международная Конференция и Выставка

"Информационные технологии, компьютерные системы
и издательская продукция для библиотек"

"LIBCOM–2013"

 

Туристско-гостиничный комплекс «Турцентр», Владимирская область, г. Суздаль,

с 11 по 16 ноября2013 г.

 

Организаторы:

– Государственная публичная научно-техническая библиотека России

– Министерство образования и науки Российской Федерации

– Министерство культуры Российской Федерации

– Российский фонд фундаментальных исследований

– Международная ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий

На конференции будут обсуждаться актуальные проблемы развития информационного общества, состояние и перспективы развития информационных и интернет-технологий, их внедрение в библиотечную практику, вопросы системной и сетевой интеграции информационных и библиотечных ресурсов, инновации в современных образовательных технологиях, правовые аспекты деятельности библиотек и производителей информации, развитие электронных библиотек и электронных информационные ресурсы и ряд других направлений.

Основная программа конференции будет основана на заказных и базовых докладах, специализированных семинарах, мастер-классах и дискуссионных группах.

Конференцию будет сопровождать специализированная выставка по основным тематическим направлениям: современные компьютерные и интернет-технологии в информационном и библиотечном деле, электронная информация и электронные ресурсы, издательская продукция, библиотечное оборудование и материалы, образовательные технологии, другие смежные направления.

Культурная программа конференции предполагает:

– экскурсию по Суздалю с посещением монастырей и музеев

– концертную программу

– интеллектуальное шоу «Что? Где? Когда? в библиотечно-информационном, книжном и издательском мире»

– неформальный вечер по случаю закрытия конференции с музыкальной программой

Участники конференции в свободные от основной программы часы смогут посетить бассейн, тренажерный зал, сауну, принять оздоровительные процедуры. К вашим услугам просторный зал ресторана «День и ночь» и лобби-бар, где можно провести приятные минуты общения с коллегами.

Стоимость участия зависит от категории номера и включает – проживание, трехразовое питание, участие в профессиональной программе и мероприятиях по случаю открытия и закрытия конференции, информационные материалы, участие в культурной программе, трансфер из Владимира до Суздаля и обратно в дни заезда и отъезда.


Категория номера

место в номере

номер целиком

Одноместный

(двуспальная кровать)

33 000

Двухместный

(2 кровати)

27 000

32 000

Студия (1 комната)

(двуспальная кровать и диван)

32 000

39 000

Люкс (2 комнаты)

(двуспальная кровать и диван)

33 500

42 500

Таунхаус
(двухкомнатный трехместный номер)

25 000

Сумма регистрационного взноса указана с учетом НДС.

 

Аренда стенда на Выставке – 17 000 руб.

 

Тексты докладов и сообщений принимаются до 25 октября 2013 г. по электронной почте Вашего регионального координатора. Присылаемые материалы должны содержать название доклада; фамилию, имя, отчество докладчика; должность и полное название организации.

Оргкомитет оставляет за собой право окончательного решения о включении докладов в программу, определение статуса и тематического раздела программы для данного доклада. Не принятые доклады не рецензируются и не возвращаются.

За дополнительной информацией обращайтесь к регистраторам или по адресу www.gpntb.ru/libcom13/.

КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

Общая информация:

Телефон: +7 (495) 628-13-40, 625-44-37, Факс: (495) 621-98-62 Эл. почта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Региональные регистраторы:

 

Москва и Московская область:

Телефон: +7 (495) 628-74-88 Эл. почта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Россия:

Телефон: +7 (495) 625-91-28 Эл. почта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

СНГ:

Телефон: +7 (495) 624-94-58 Эл. почта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

15 травня 2013 року відбудеться вебінар: "День системи автоматизації бібліотек ІРБІС. ІРБІС та класифікаційні бази даних"

Irbis-ukraina1
 
 
 
15 травня 2013 року відбудеться вебінар: "День системи автоматизації бібліотек ІРБІС. ІРБІС та класифікаційні бази даних"
Організатор курсу - недержавна освітня установа вищої професійної освіти Міжнародна академія бізнесу і нових технологій м. Ярославль. Координатор в Україні - АДІС "МАТРІКС ПРЕС"

Для детальної інформіції перейдіть на сторінку вебінару.
     

16 квітня 2013 року відбудеться вебінар: "Роль бібліотеки в акредитації та ліцензуванні ВНЗ.Книгозабезпеченість у системі автоматизації бібліотек ІРБІС. Інтеграція ЕБС і ІРБІС"

Irbis-ukraina1
 
 
 
16 квітня 2013 року відбудеться вебінар: "Роль бібліотеки в акредитації та ліцензуванні ВНЗ.Книгозабезпеченість у системі автоматизації бібліотек ІРБІС. Інтеграція ЕБС і ІРБІС"
Організатор курсу - недержавна освітня установа вищої професійної освіти Міжнародна академія бізнесу і нових технологій м. Ярославль. Координатор в Україні - АДІС "МАТРІКС ПРЕС"

Для детальної інформіції перейдіть на сторінку вебінару.
      

Розпочато передплатну кампанію на друге півріччя 2013 р.

Peredplata
До уваги передплатників!
Стартувала передплата на ІІ півріччя 2013 року.

Вже доступна підписка на періодику:


Продовжується передплата на повнотекстові бази даних на 2013 рік.

ivis     elibrary5     Bibl onl     Rukont

В будь який час можна оформити передплату  на весь 2013 можна на БД "Аналітика"

Вийшов №1 2013 року інформаційного бюлетня "LibMarket".

Libmarket5
Вийшов №1 2013 року інформаційного бюлетня "LibMarket".

Зміст номеру:
 1. У вас бежит «Барсик»? Тогда это для вас!
 2. Система ИРБИС: часто задаваемые вопросы.
 3. Использование ПБД "ИВИС" в вузовской библиотеке.
 4. Подписка на информационный ресурс eLIBRARY.RU: особенности и преимущества.Прочитати докладніше і передплатити LibMarket можна в розділі "Передплата"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

13 березня 2013 відбувся безкоштовний вебінар «День системи автоматизації бібліотек ІРБІС. Підсистема «Вибіркове розповсюдження інформації» та платні послуги в АРМ Книговидача»

Irbis-ukraina1
 
Запрошуємо фахівців бібліотек переглянути онлайн-семінар (вебінар) для користувачів системи автоматизації бібліотек ІРБІС.

Тема - День системи автоматизації бібліотек ІРБІС. Підсистема «Вибіркове розповсюдження інформації» та платні послуги в АРМ Книговидача.

Спікер вебінару: завідувач відділом розробки і вдосконалення автоматизованих бібліотечно-інформаційних систем і технологій ДПНТБ Росії, головний програміст системи ІРБІС, головний програміст Міжнародної асоціації ЕБНIТ
Бродовський О.І.


 
 
 
     

Допоможемо разом! Не залишаймося байдужими!

DOP


Дякуємо всім передплатникам, які взяли участь в Акції передплатної агенції "Матрікс Прес" – "ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ"!

Кошти, зібрані завдяки акції будуть перераховані на лікування 9-річного одесита Євгена Кульчицького, який має рідкісне та важке захворювання крові. Але зібраних коштів не вистачить на лікування хлопчика у Німеччині. Просимо всіх небайдужих приєднатися до акції або надати індивідуальну допомогу.

Детальна інформація на сайті http://kylchitskiy.at.ua/

 

17 січня 2013 року відбувся вебінар «День ІРБІС: презентація системи»

Irbis-ukraina1
 

Вебінар був присвячений огляду основних можливостей і характеристик системи ІРБІС.

Спікер вебінару:  Бродівський Олександр Йосипович, завідувач відділу розробки та вдосконалення автоматизованих бібліотечно-інформаційних систем і технологій ДПНТБ Росії, головний програміст системи ІРБІС, головний програміст Міжнародної асоціації ЕБНІТ. До вебінару підключилося більше 50 точок підключень слухачів з Казахстану, Росії, України.

 Вийшов №4 2012 року інформаційного бюлетня "LibMarket".

Libmarket5
Вийшов №4 2012 року інформаційного бюлетня "LibMarket".

Зміст номеру:
 1. J-ИРБИС 2.0 PROMO: бесплатный ОРАС нового поколения.
 2. Библиографическая база данных "Аналитика": что нового?
 3. Аутсорсинг у сучасній бібліотеці: бути чи не бути?


Прочитати докладніше і передплатити LibMarket можна в розділі "Передплата"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

19 грудня 2012 року відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Бібліотека у цифрову епоху»

DSCN1351
19 грудня 2012 року відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Бібліотека у цифрову епоху», організаторами якого були Наукова бібліотека НПУ імені
М.П. Драгоманова та Агенція дистриб’юторського та інформаційного сервісу «Матрікс Прес».

У семінарі прийняли участь представники національних і державних бібліотек України, бібліотек національних вищих навчальних закладів міста Києва, зокрема:

 • Національної парламентської бібліотеки України; Національної історичної бібліотеки України, Національної наукової медичної бібліотеки України,
 • Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національного університету харчових технологій, Національного лінгвістичного університету, Національного університету «Києво–Могилянська академія», Київського національного економічного університету, НТУУ «КПІ», Київського університету будівництва і архітектури та багатьох інших.
Приймали участь і виступали з доповідями представники з Росії та Білорусії.

У ході роботи міжнародного науково-практичного семінару основну увагу було приділено таким питанням, як:
- цифровий повнотекстовий контент;
- електронні бібліотечні системи;
- бібліографічні бази даних;
- відкриті електронні архіви.
Повну програму семінару та презентації доповідей можна переглянути нижче.
1НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ІМЕНІ М.П. ДРАГОМАНОВА
 
 
2АГЕНЦІЯ ДИСТРИБ’ЮТОРСЬКГО
ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО СЕРВІСУ
«МАТРІКС ПРЕС»
 
 
 
 
 
П Р О Г Р А М А
 
Міжнародного науково-практичного семінару
 
«БІБЛІОТЕКА У ЦИФРОВУ ЕПОХУ»
 
19 грудня 2012 року
 
Організатори:

-          Наукова бібліотека Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова
-          Агенція дистриб’юторського та інформаційного сервісу «Матрікс Прес»

Модератории:

-          Савенкова Людмила Василівна, к. пед. н., директор НБ НПУ імені М. П. Драгоманова
-          Березна Тетяна Іванівна, генеральний директор ПП АДІС «Матрікс Прес»
 
9:00 – 9:40     Реєстрація учасників

9:40 – 10:00   Офіційне відкриття

Вступне слово
Савенкова Л.В., к. пед. н., директор Наукової бібліотеки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Вступне слово
Березна Т.І., генеральний директор ПП «АДІС «Матрікс Прес»

10:00 – 11:30   ДОПОВІДІ

К. Костюк, генеральний директор ООО "Директ-Медиа" (Москва, Росія)

О. Коваленко, IT-менеджер ПП «АДІС «Матрікс Прес» (Київ, Україна)

И. Науменко, керівник відділу періодики ПП «АДІС «Матрікс Прес» (Київ, Україна)

Т. Березна, генеральний директор ПП «АДІС «Матрікс Прес» (Київ, Україна)
 
11:30-11:45      Перерва на каву
 
11:45 – 14:00   ДОПОВІДІ

Формування інформаційно-освітнього середовища бібліотеки ВНЗ
Л. Савенкова, директор Наукової бібліотеки НПУ імені М. П. Драгоманова (Київ, Україна)

А. Федосова, заст. директора бібліотеки Білоруського державного університету культури та мистецтв (Мінськ, Білорусь)

О. Кадіна, заст. директора Наукової бібліотеки НПУ імені М. П. Драгоманова (Київ, Україна)

О. Бояринцева, зав. бібліографічним відділом ПП «АДІС «Матрікс Прес» (Київ, Україна)
 
О. Квашук, головний технолог проекту «ІРБІС ПП «АДІС «Матрікс Прес» (Київ, Україна)

Наукова періодика України
Д. Солов’яненко, зав. сектору НТБ НТУУ «КПІ» (Київ, Україна)
 
14:00-14:30      Перерва на обід
 
14:30-16:00      ДОПОВІДІ

Гомельская областная универсальная библиотека в электронном пространстве
Ю. Максименко, ученый секретар, председатель Гомельского городского отделения Белорусской библиотечной ассоциации (Гомель, Білорусь)

М. Жердій, керівник Американської бібліотеки ім. В. Китастого, координатор проекту ELibUkr в Україні (Київ, Україна)
С. Чуканова, провідний бібліотекар Наукової бібліотеки Національного університету «Києво – Могилянська академія» (Київ, Україна)

Н. Левченко, директор Науково-технічної бібліотеки Національного університету харчових технологій (Київ, Україна)

О. Гімос, зав. відділом електронних ресурсів Наукової бібліотеки Національного університету «Києво–Могилянська академія» (Київ, Україна)

О. Пекур, зав. відділом інформаційно-комунікаційних технологій Наукової бібліотеки НПУ імені М. П. Драгоманова (Київ, Україна)

Методичні аспекти використання інтерактивного комп'ютерного навчання у навчальному процесі
Д. Андреєв, аспірант НПУ імені М. П. Драгоманова (Київ, Україна)

Медіаосвіта як фактор модернізації та підвищення якості професійної підготовки сучасного педагога
Т. Слабошевська, аспірант НПУ імені М. П. Драгоманова (Київ, Україна)

Комплектування фонду ВНЗ у цифрову епоху
К. Охріменко, зав. відділом комплектування Наукової бібліотеки НПУ імені М. П. Драгоманова (Київ, Україна)
 
16:30-17:00    Дискусії, обговорення

Фоторепортаж ви можете подивитись тут
 

12 грудня 2012 з 9:00 години по 10:00 за київським часом відбудеться безкоштовний вебінар "День системи автоматизації бібліотек ІРБІС"

Irbis-ukraina1
 
Запрошуємо фахівців бібліотек взяти участь у безкоштовному онлайн-семінарі (вебінарі) для користувачів системи автоматизації бібліотек ІРБІС.

Тема - новий J-ІРБІС

Спікер вебінару: Соколинський Кирило Євгенович, програміст Міжнародної Асоціації ЕБНІТ, зав. відділом автоматизації бібліотеки СПбДУТ.


 
 
 
      

Звернення генерального директора АДІС "Матрікс Прес" Березної Т. І. до клієнтів та партнерів

TI Шановні клієнти та партнери!
 
У цьому році нашому підприємству виповнилось 10 років. Як Ви знаєте, основними напрямами діяльності нашого підприємства є:
- Автоматизація бібліотечно-інформаційної та музейної справи;
- Передплатна агенція періодики та баз даних;
- Інжиніринг бібліотечної та архівної справи.
 
За цей час ми надбали широке коло клієнтів та партнерів, серед яких як національні, обласні, міські бібліотеки, так і бібліотеки провідних вищих навчальних закладів, установ і організацій.
 
Критеріями нашої роботи є висока якість і помірні ціни, що дозволяє залучати нових клієнтів і розвивати міцні багатолітні стосунки.
 
З повагою ми завжди ставимось і до наших конкурентів, дотримуючись принципів здорового змагання. Передплатна кампанія на 2013 рік показала, що не всі учасники цього ринку приймають такі умови праці.
 
Хочемо донести до Вашого відома, що керівництво ТОВ «НВП «Ідея» використовує проти нас брудні засоби у конкурентній боротьбі, розповсюджуючи хибну інформацію, в тому числі щодо нашого банкрутства. Ці відомості передаються шляхом нав'язливих щоденних телефонних дзвінків директорам бібліотек, як тих, які вже давно співпрацюють з нами, так і нашим новим або потенційним клієнтам. Особливо «дістається» тим, які віддали нам перевагу, відмовившись від співпраці з ТОВ «НВП «Ідея». Інколи доходить і до всіляких погроз на їх адресу.
 
Складне становище на ринку періодики, ситуація, коли велика кількість провідних замовників відмовляється від послуг підприємства на користь інших постачальників та наявність значних зобов’язань по банківським кредитам виправдовує занепокоєння керівництва ТОВ «НВП «Ідея», але не є виправданням їх діям.
 
Одним з основних аргументів, яким вони керуються, є відхилення наших двох пропозицій конкурсних торгів (Національний банк України, Інститут електрозварювання ім. Є. О. Патона). Відхилення пропозицій на торгах трапляються не лише з нами і з різних причин. Випадки рішень про відхилення нас як учасників торгів, наведені паном Якобсоном, ми вважаємо спірними (неаргументованими) і могли б оскаржити їх в установленому законодавством порядку, але не зробили це, оскільки розуміємо, що такі дії призвели б до зриву передплатної кампанії замовників торгів на 2013 р. Ми не маємо намірів підводити наших партнерів, оскільки і Національний банк України, і Інститут електрозварювання ім. Є. О. Патона є нашими постійними клієнтами.
 
Ми цінуємо взаємини з кожним з Вас і, незважаючи на різні негаразди, сподіваємось на розуміння та багаторічну плідну співпрацю!
 
З повагою,
за дорученням колективу ПП «АДІС «Матрікс Прес»,
генеральний директор Березна Т.І.
 

28 листопада 2012 з 9:00 години по 10:00 за київським часом відбудеться безкоштовний вебінар "День системи автоматизації бібліотек ІРБІС: НОВІ РІШЕННЯ У ВЕРСІЇ 2012.1"

Irbis-ukraina1
 
Керівникам і фахівцям бібліотек, користувачам системи автоматизації бібліотек ІРБІС

28 листопада 2012 з 9:00 години по 10:00 за київським часом відбудеться безкоштовний вебінар "День системи автоматизації бібліотек ІРБІС: НОВІ РІШЕННЯ У ВЕРСІЇ 2012.1" 

Пропонуємо до вашої уваги передплату російських електронних видань на 2013 рік

Peredplata     В розділі сайту "Передплата" ви маєте можливість замовити передплату   російських  електронних виданнь на 2013 рік.

 Зі списком видань ви можете ознайомитись тут.

24 жовтня 2012 р. представники АДІС «Матрікс Прес» взяли участь у засіданні Міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi “Проблеми застосування авторського права в сучасних електронних бібліотеках”.

Awt pr
24 жовтня 2012 р. у читальному залі періодики Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 17) відбулося засідання Міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi “Проблеми застосування авторського права в сучасних електронних бібліотеках”. У семінарі взяли участь: заступник директора з питань оцифрування бібліотечних фондів Академічної бібліотеки Латвійського університету Валдіс Мазуліс, директор Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Ірина Журавльова, директор Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка Василь Кметь та заступник директора з питань автоматизації Ігор Огура, наукові співробітники Центру міської історії Центрально-Східної Європи Богдан Шумилович і Роман Лозинський, директор компанії “Архівні інформаційні системи” Кирило Вислобоков, керівник проекту “PressPoint” Станіслав Гайовий, генеральний директор ПП АДІС “Матрікс Прес” Тетяна Березна, співробітники бібліотек Західного методичного об’єднання, викладачі та студенти Львівського національного університету імені Івана Франка та ін.
Колега із Латвії Валдіс Мазуліс у змістовній та цікавій доповіді поділився багаторічним досвідом роботи з оцифрування фондів Академічної бібліотеки Латвійського університету, зокрема про реалізований спільний проект із Німеччиною (оцифрування книжкових колекцій), співпрацю зі Швейцарією (стажування у Цюріху та обмін досвідом у галузі цифрових технологій), про створену в 2003–2007 рр. (спільно з Музеєм літератури, театру і музики) тематичну базу даних ілюстрацій “Місця і люди” (понад 5 тис. електронних копій) та ін. Особливу увагу доповідач присвятив масштабному проекту Академічної бібліотеки Латвійського університету та Національної бібліотеки Латвії – створенню єдиної електронної бібліотеки Латвії “Летоніка”, яка на сьогодні містить приблизно 4 млн. сторінок періодики та книжкових друків. Цей проект реалізовано завдяки сприянню та фінансовій підтримці Євросоюзу, однак утримання ресурсу забезпечує Латвійська держава (наприклад, лише за електроенергію для сервера Національної бібліотеки, де зберігається “Летоніка”, щомісячно оплачують приблизно €3000 ).
В. Мазуліс розповів і про труднощі, що виникають у процесі роботи, як-от: здобування ліцензії на таку діяльність, вибір найсучасніших засобів копіювання та систем розпізнавання тексту, специфіку укладання угод із авторами (правовласниками) тощо. Реалізовані проекти Академічної бібліотеки Латвійського університету, які презентував  колега – зокрема й розгалужена гнучка система доступу до баз даних, диференціація платних послуг із копіювання, – можуть стати цінним прикладом для українських цифрових бібліотек, створення і робота яких, на жаль, сьогодні залишаються ініціативою лише окремих інституцій.
Про певні українські досягнення у сфері створення електронних копій документів, періодичних видань та книг, збереження їх у цифрових репозитаріях розповів Кирило Вислобоков – на прикладі досвіду власної компанії “Архівні інформаційні системи” у 2005–2012 рр. Зокрема, значну увагу доповідач присвятив і плідній кількарічній співпраці з Науковою бібліотекою Львівського національного університету імені Івана Франка: оцифровано томи “Записок Наукового товариства імені Шевченка”, масив міжвоєнної періодики (буде доступний в електронній бібліотеці університетської книгозбірні).
Підсумовуючи засідання семінару, директор Наукової бібліотеки Університету В. Кметь наголосив на важливості формування корпоративних електронних ресурсів на міжбібліотечному та міжінституційному рівні, а в перспективі – створення єдиної національної цифрової бібліотеки. У світлі цього проекту повинна вирішуватися і проблема з авторським правом, затверджуючи механізм відносин між правовласником та бібліотекою на державному рівні. Також В. Кметь представив напрацювання Наукової бібліотеки Університету – відкриті цифрові архіви “Антропос”, “Еврика”, локальний ресурс “Віртуальний читальний зал”.
Під час обговорення у рамках семінару було акцентовано й на інших проблемах: неузгодженість на урядовому рівні питань авторського права в Україні та засад функціонування бібліотек, відсутність чіткої державної політики у бібліотечній сфері та ін. Як вихід із ситуації було вирішено проявляти ініціативу шляхом консолідації університетів та їхніх книгозбірень, реорганізації видавничої діяльності університетів, реалізації бібліотечних проектів із залученням зовнішніх партнерів.
Після офіційної презентації між директорами бібліотек та керівниками компаній, які надають копіювальні послуги, відбулася організаційна нарада з обговоренням перспектив співпраці у сфері оцифрування книжкових фондів та створення/наповнення електронних бібліотек.

Пропонуємо до вашої уваги металеві пересувні стелажі для книгосховищ

6Пересувні (мобільні) металеві стелажі призначені для зберігання ділової документації та книг в архівах, офісах, бібліотеках. Так само, архівні стелажі, можуть застосовуватися для зберігання легких і малогабаритних вантажів в невеликих складах і підсобних приміщеннях.

Пересувні стелажі дозволяють максимально впорядкувати документи. Крім того, мобільні стелажі дають можливість більш компактно розмістити папери та інші робочі матеріали, тому що вони дозволяють звільнити від 50 до 75% площі приміщення.

Додаткову інформацію Ви можете прочитати на нашому сайті.

Вийшов №3 2012 року інформаційного бюлетня "LibMarket".

Libmarket5
Вийшов №3 2012 року інформаційного бюлетня "LibMarket".

Зміст номеру:
 1. Новые возможности для АРМ "Комплектатор", реализованные в версии 2012.1.
 2. Электронная библиотечная система "Университетская библиотека online".
 3. Электронная библиотечная система - российский цифровой ресурс "РУКОНТ"


Прочитати докладніше і передплатити LibMarket можна в розділі "Передплата"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

До уваги користувачів ІРБІС! 15 жовтня 2012 року випущена безкоштовна промо-версія J-ІРБІС 2.0

Irbis-ukraina1
 

Промо-версія J-ІРБІС 2.0 - це система побудови бібліотечного сайту з повнофункціональним OPAC на основі найсучасніших технологій. Промо-версія J-ІРБІС 2.0 розповсюджується абсолютно безкоштовно! Модуль може використовуватися протягом необмеженого терміну бібліотеками з будь-якою кількістю записів в каталозі!
Докладний анонс і посилання на дистрибутив можна переглянути за даною силкою.

 

 

Випущена версія ІРБІС (32 і 64) 2012.1

Irbis-ukraina1
 Випущена версія ІРБІС (32 і 64) 2012.1
На нашому сайті викладено остаточний реліз для версії 2012.1. Щоб скачати його перейдіть сюди.

 

Подбаємо про порятунок важкохворих дітей разом! Передплачуючи періодичні видання через нашу передплатну агенцію Ви автоматично берете участь в благодійній акції "Доброчинність"

AKC1

1 % від усіх сум, отриманих за передплату на 2013 р., буде використано на благочинність і переведено на розрахунковий рахунок Центру дитячої онкогематології і ТКМ Української спеціалізованої дитячої лікарні МОЗ України «Охматдит».

Детальніше ознайомитись з нашими акціями Ви можете на сайті в  розділі "Передплата"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17 вересня 2012 р. представники АДІС «Матрікс Прес» взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Роль освітянських бібліотек у формуванні інформаційного простору України»

Konferenz

17 вересня 2012 р. представники АДІС «Матрікс Прес» взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Роль освітянських бібліотек у формуванні інформаційного простору України», який проходив у Державній науково-педагогічній бібліотеці ім. В. Сухомлинського.
Генеральний директор Березна Тетяна Іванівна виступила з доповіддю «Мульти Адаптер Територіально Розподілених Інформаційних систем – інтернет-сервіс для бібліотечних корпорацій». Із змістом виступу можна ознайомитись на даній сторінці.
Головний технолог проекту «ІРБІС» Квашук Олена Вікторівна виступила з доповіддю «АРМ «Коректор» - ефективний засіб підвищення якості бібліографічних баз даних в АБІС «ІРБІС». Із змістом виступу можна ознайомитись на даній сторінці.
Фото-звіт розміщено в альбомі "Семінар ДНПБ (2012)".
 
 
 
 
 
 
 

13 вересня 2012 р. представники АДІС «Матрікс Прес» взяли участь у ІІІ Львівському бібліотечному форумі «Бібліотека у новому вимірі: долаємо стереотипи»

Forum

13 вересня 2012 р. представники АДІС «Матрікс Прес» взяли участь у ІІІ Львівському бібліотечному форумі «Бібліотека у новому вимірі: долаємо стереотипи», який відбувся у межах Форуму видавців.
Керівник відділу періодики Інна Науменко виступила з доповіддю «Комфортний сервіс для бібліотек від Передплатної агенції «Матрікс Прес». У доповіді йшла мова про весь спектр передплатних послуг, які надає АДІС «Матрікс Прес»:

   - передплата паперових та електронних періодичних видань України, Росії та країн СНД;
   - передплата бази даних «Аналітика»;
   - передплата повнотекстових баз даних та електронних бібліотечних систем.

Особливий інтерес в учасників форуму викликали акції, оголошені Агенцією на передплату 2013 р. А акція «Допоможемо разом» здобула щиру підтримку наших постійних передплатників.
Докладно з акціями можна ознайомитись на сайті http://matrix-peredplata.com.ua/index.php/prajsi
А фото-звіт розміщено у галереї. 

Увага! Акційні пропозиції з передплати до 10-річчя нашої компанії

akcia

До 10-річчя нашої компанії ми раді запропонувати вам ряд акційних пропозицій для бібліотек:

І. АКЦІЯ «ОБЕРИ СВОЮ ДЕСЯТКУ»
ІІ. АКЦІЯ «ДІЛИМО НА ДЕСЯТЬ»
ІІІ. АКЦІЯ «ДУШЕВНА ДЕСЯТКА»
ІV. АКЦІЯ «РОЗВАЖАЛЬНА ДЕСЯТКА»
V. АКЦІЯ «ІРБІС плюс»
VІ. АКЦІЯ «КРИМ-2013»
VІІ. АКЦІЯ «ТОП ДЕСЯТКА»
VІІІ. АКЦІЯ «РЕТРО ДЕСЯТКА»
ІХ. АКЦІЯ «КОРПОРАТИВНА ДЕСЯТКА»
Х. АКЦІЯ «ДОБРОЧИННА»

Детальніше ознайомитись з акціями Ви можете на нашому сайті в  розділі "Передплата"

Розпочато передплатну кампанію на 2013 р. Додано передплатні каталоги на 2013 рік

Peredplata  
Пропонуємо Вам широкий асортимент видань України, Росії та країн СНД за привабливими цінами. Перейти до Каталогу на 2013 р.
Оформлюючи передплату саме у нас, Ви отримаєте такі переваги:

 - широкий асортимент видань України, Росії та країн СНД у каталозі агенції та можливість додаткового пошуку видань за індивідуальним запитом;
 - гнучку систему співпраці;
 - консультації щодо підбору видань та інших супутніх питань;
 - вчасну доставку замовлених тиражів кур’єром;
 - у виданнях за Вашим бажанням можуть бути безкоштовно наклеєні кишеньки та вкладені формуляри;
 - безкоштовне надання демонстраційні версії системи автоматизації бібліотек «ИРБИС», яка є повнофункціональною, хоча і з обмеженням кількості записів в одній базі даних (кількість баз даних необмежена);
 - доступ до аналітико-бібліографічної бази даних статей з 400 назв журналів України та Росії «Аналітика» (ретроспектива з 2005 р.) на пільгових умовах;
 - безкоштовну передплату на інформаційний бюлетень «ЛібМаркет», на сторінках якого публікуються матеріали щодо впровадження інформаційних технологій у діяльність бібліотек, архівів.

До 10-річчя нашої агенції раді Вам подарувати ювілейні акційні програми.

Пакетний додаток до WEB-ІРБІС. Служба «Запитай бібліотекаря» (Віртуальна довідка)

Irbis-ukraina1До уваги співробітників бібліотек,
які використовують систему автоматизації Ірбіс!

     Представляємо нову розробку Міжнародної академії бізнесу та нових технологій (МУБіНТ): додаток до системи автоматизації бібліотек Ірбіс, що дозволяє застосовувати нові технології та соціальні сервіси для якісного інформаційного обслуговування.
     Пакетний додаток до web-Ірбіс. Служба «Запитай бібліотекаря» (Віртуальна довідка) призначена для здійснення довідково-інформаційного обслуговування користувачів в режимі електронного консультування. Дозволяє вести прийом запитань або побажань від відвідувачів сайту бібліотеки.

Для детальної інформіції перейдіть на сторінку додатку.


Вийшло оновлення до ІРБІС версії 2011.1 D4. Оновити версію необхідно всім, хто отримав дистрибутив 2011.1 до 07.08.2012

Irbis-ukraina1 

Оновлення можна скачати на нашому FTP ftp://ftp.libcor.com.ua/:


\IRBIS_11.1_D\IRBIS64_11D4.zip - до ІРБІС64

\IRBIS_11.1_D\IRBIS32_11D4.zip - до ІРБІС32

 

 

Пропонуємо вам відвідати новий розділ нашого сайту - "Програмні засоби"

 musik centr   В даному розділі ви маєте можливість ознайомитись з нашими інтернет сервісами:

Інтернет-сервіс «МуСиК» - сервіс, який дозволяє в режимі on-line конвертувати аналітичні записи, створені в одній з систем (АБІС «ІРБІС», АІБС «МАРК-SQL», УФД Бібліотека) в будь-яку з цих програм, перетворюючи формат і структуру, прийняті в одній системі, в записи для іншої системи. Детальніше.

Інтернет-сервіс «МАТРІКС» - сервіс, який дозволяє в режимі on-line конвертувати аналітичні записи, створені в одній з систем (АБІС «ІРБІС» (TXT), АІБС «МАРК-SQL» (LDB), УФД Бібліотека (XML)) в будь-яку з цих програм, перетворюючи формат і структуру, прийняті в одній системі, в записи для іншої системи. ІС «МАТРІКС» відрізняється від ІС "МуСиК" тим, що має механізми зберігання і автоматизованого розподілу записів, і призначений для бібліотечних корпорацій. Детальніше.

 Бібліографічний браузер LibNavigator - сімейство програмних продуктів для доступу до електронних бібліотечних каталогів за протоколом Z39.50. Детальніше.

 
13 июля 2012 г. в результате несчастного случая трагически погиб наш коллега Максим Панёв.

Nekrolog13 июля 2012 г. в результате несчастного случая трагически погиб наш коллега Максим Панёв. Это большая потеря и потрясение для всех нас. Слишком неожиданно ушёл из жизни не просто классный специалист, профессионал, но и действительно хороший Человек, которого все мы знали (пусть кто-то только заочно), как очень неравнодушного, всегда готового помочь товарища и друга. На протяжении многих лет Максим был модератором нашего форума, активным участником ИРБИС-сообщества, которого знали и ценили не только в России, но и в Украине. Коллектив Объединения "Матрикс" вместе с сотрудниками Академии МУБиНТ (г. Ярославль) скорбит и соболезнует его семье.
 

Пропонуємо нову автоматизовану інтегровану бібліотечну систему - МегаПро

 megapro 2


В розділі "Системи автоматизації" ви маєте можливість ознайомитись з нашою новою пропозицією  - автоматизована інтегрована бібліотечна система (АІБС) - МегаПро.
  

АІБС "МегаПро" забезпечує комплексну автоматизацію інформаційно-бібліотечних технологій, ефективне управління інформаційними ресурсами і організацію доступу до них.
Призначена для бібліотек будь-яких видів і типів, незалежно від об'ємів фондів. Створена в ТОВ "Дата Експрес" колективом авторів-розробників АІБС "МАРК-SQL"Детальніше  

Серед наших пропозицій з'явилась нова електронна бібліотечна система - РУКОНТ

Peredplata 

  В розділі "Передплата" ви маєте можливість ознайомитись з нашою новою пропозицією в категорії ЕБС - національним (російським) цифровим ресурсом РУКОНТ.
  
Користувачі "Національного цифрового ресурсу "РУКОНТ" мають можливість:
   • сформувати свої власні передплатні колекції(клієнт-колекції);
   • передплатити ресурс в цілому чи окремі тематичні колекції;
   • створювати свою власну електронну бібліотеку, використовуючи технологію «Контекстум» і функціонал сайту "РУКОНТ".

Детальніше

Вийшов №2 2012 року інформаційного бюлетня "LibMarket".

Libmarket5
Вийшов №2 2012 року інформаційного бюлетня "LibMarket".

Зміст номеру:
 1. Решение задачи книгообеспеченость в АБИС "ИРБИС".
 2. Модуль анализа книгообеспечености для АИБС "МАРК-SQL".


Прочитати докладніше і передплатити LibMarket можна в розділі "Передплата"

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

21 червня відбулась вебінар-трансляція відкритої лекції професора, генерального директора ДПНТБ Росії Я.Л.Шрайберга

Sistem avt
  21 червня відбулась вебінар-трансляція відкритої лекції професора, генерального директора ДПНТБ Росії Я.Л.Шрайберга «Доступ до інформаційних ресурсів університетських та вузівських бібліотек: сучасний стан та перспективи»
Лекція була присвячена огляду сучасного стану та перспективам Федерального проекту Міністерства освіти і науки Російської Федерації «Розробка інформаційної системи доступу до електронних каталогів бібліотек сфери освіти і науки в рамках єдиного Інтернет-ресурсу».
До вебінару-трансляції підключилося більше 90 точок з Росії, України, Білорусії і Казахстану. У багатьох з них були присутні групи співробітників бібліотек і вузів від 3 до 80 осіб.
 
Посилання на запис: http://connect.mubint.ru/p47598731/
 
 

Національна бібліотека України для дітей дякує Об'єднанню "Матрікс" за чудові стелажні системи.

Національна бібліотека України для дітей дякує Об'єднанню "Матрікс" за чудові стелажні системи.

Детальніше ознайомитись із нашими стелажними системами можна на сайті http://bibtehnika.com.ua в розділі "Стелажі"

  stelag


Вийшов №1 2012 року інформаційного бюлетня "LibMarket".

Libmarket5
Вийшов №1 2012 року інформаційного бюлетня "LibMarket".

Зміст номеру:
 1. Подписная кампания стартовала.
 2. Каталогизация на национальном языке в АБИС "ИРБИС": локализация.
 3. АИБИС "МЕГАПРО": приложение "МЕГА-WEB".

Прочитати докладніше і передплатити LibMarket можна в розділі "Передплата"

 

 

 

 

 

 

      
 

1 червня 2012 року у Севастополі відбувся семінар «Діючі та перспективні технології системи автоматизації бібліотек ІРБІС»

Irbis-ukraina1
 

     1 червня 2012 року на базі Наукової бібліотеки Севастопольського національного технічного університету відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Діючі та перспективні технології системи автоматизації бібліотек ІРБІС». У семінарі взяли участь представники вузівських бібліотек Криму, офіційний представник розробника ПП «АДІС «Матрікс Прес».

     Головною подією семінару став виступ Л. М. Очаговой, завідуючої сектором розробки та вдосконалення програмного забезпечення ДПНТБ Росії. Особливу увагу Людмила Миколаївна приділила роботі з АРМ «Комплектування» модулю «Майстер надходження» і новій розробці, яка з'явилася у версії 2012.1 «Майстер замовлення». З великою увагою учасники семінару поставилися до роботи з АРМом «Книгозабезпеченість».

Ставший традиційним, семінар пройшов конструктивно з великою практичною користю для роботи бібліотек вищих навчальних закладів Криму.

Закінчується термін передплати періодичних видань на 2-ге півріччя 2012 року

Peredplata 

  Приймання передплати на періодичні видання:

 •  Росія до 31 травня 2012 р.
 •  Україна до 15 червня 2012 р.

 Докладніше в розділі "Передплата"

 

Пропонуємо вам відвідати новий розділ сайту "Передплата"

Peredplata 

  В даному розділі ви маєте можливість ознайомитись та замовити будь-які періодичні видання згідно нашого каталогу, який ви маєте можливість скачати за цим посиланням.

  Також у вас є можливість замовити:
 • Електронні видання
 • Повнотекстові бази даних
 • Базу даних "Аналітика"

Запис безкоштовного вебінару: "День системи автоматизації бібліотек ІРБІС.Нове в ІРБІС"

Irbis-ukraina1
 
 
 
18 травня 2012 року відбувся безкоштовний вебінар: "День системи автоматизації бібліотек ІРБІС.Нове в ІРБІС".
Організатор курсу - недержавна освітня установа вищої професійної освіти Міжнародна академія бізнесу і нових технологій м. Ярославль. Координатор в Україні - АДІС "МАТРІКС ПРЕС"

Скачати вебінар можна буде тут.
      

18 травня 2012 року відбудеться безкоштовний вебінар: "День системи автоматизації бібліотек ІРБІС.Нове в ІРБІС".

Irbis-ukraina1
 
 
 
18 травня 2012 року відбудеться безкоштовний вебінар: "День системи автоматизації бібліотек ІРБІС.Нове в ІРБІС".
Організатор курсу - недержавна освітня установа вищої професійної освіти Міжнародна академія бізнесу і нових технологій м. Ярославль. Координатор в Україні - АДІС "МАТРІКС ПРЕС"

Для детальної інформіції перейдіть на сторінку вебінару.
       

22 березня 2012 року відбудеться вебінар: "АРМ Книгозабезпеченість" (ІРБІС).

Irbis-ukraina1
 
 
 
22 березня 2012 року відбудеться вебінар: "АРМ Книгозабезпеченість" (ІРБІС).
Організатор курсу - недержавна освітня установа вищої професійної освіти Міжнародна академія бізнесу і нових технологій м. Ярославль. Координатор в Україні - АДІС "МАТРІКС ПРЕС"

Для детальної інформіції перейдіть на сторінку вебінару.
       

Випущено оновлення для версії 2011.1 D2 для ІРБІС 32. Оновити версію необхідно всім, хто отримав дистрибутив 2011.1 до 02.03.2012

Irbis-ukraina1

 
 


Випущено оновлення для версії 2011.1 D2 для ІРБІС 32. Оновити версію необхідно всім, хто отримав дистрибутив 2011.1 до 02.03.2012
 

Випущено оновлення для версії 2011.1 D2 для ІРБІС 64. Оновити версію необхідно всім, хто отримав дистрибутив 2011.1 до 02.03.2012

Irbis-ukraina1 Випущено оновлення для версії 2011.1 D2 для ІРБІС 64.
Оновити версію необхідно всім, хто отримав дистрибутив 2011.1 до 02.03.2012
 
 

9 березня 2012 року відбудеться вебінар: "Система автоматизації бібліотек ІРБІС. АРМ «Книговидача» для початківців.

Irbis-ukraina1
 
 
 
9 березня 2012 року відбудеться вебінар: "Система автоматизації бібліотек ІРБІС. АРМ «Книговидача» для початківців.
Організатор курсу - недержавна освітня установа вищої професійної освіти Міжнародна академія бізнесу і нових технологій м. Ярославль. Координатор в Україні - АДІС "МАТРІКС ПРЕС"

Для детальної інформіції перейдіть на сторінку вебінару.
       

24 лютого 2012 року відбудеться вебінар: "Створення вихідних та статистичних форм в системі автоматизації бібліотек ІРБІС."

Irbis-ukraina1
 
 
 
24 лютого 2012 року відбудеться вебінар: "Створення вихідних та статистичних форм в системі автоматизації бібліотек ІРБІС."
Організатор курсу - недержавна освітня установа вищої професійної освіти Міжнародна академія бізнесу і нових технологій м. Ярославль. Координатор в Україні - АДІС "МАТРІКС ПРЕС"

Для детальної інформіції перейдіть на сторінку вебінару.
      

21 лютого 2012 року відбудеться вебінар: "Мова форматування в системі автоматизації бібліотек ІРБІС"

Irbis-ukraina1
 
 
 
21 лютого 2012 року відбудеться вебінар: "Мова форматування в системі автоматизації бібліотек ІРБІС."
Організатор курсу - недержавна освітня установа вищої професійної освіти Міжнародна академія бізнесу і нових технологій м. Ярославль. Координатор в Україні - АДІС "МАТРІКС ПРЕС"

Для детальної інформіції перейдіть на сторінку вебінару.
       

16 лютого 2012 року відбудеться вебінар: "АРМ Комплектатор" (ІРБІС)

Irbis-ukraina1
 
 
 
16 лютого 2012 року відбудеться вебінар: "АРМ Комплектатор" (ІРБІС).
Організатор курсу - недержавна освітня установа вищої професійної освіти Міжнародна академія бізнесу і нових технологій м. Ярославль. Координатор в Україні - АДІС "МАТРІКС ПРЕС"

Для детальної інформіції перейдіть на сторінку вебінару.
        

Випущена версія MAPK-SQL 1.16mapk
 

 Випущена версія MAPK-SQL 1.16
На нашому сайті викладено остаточний реліз для версії 1.16. Щоб скачати його перейдіть сюди.
 

Перспективи розвитку АІБС "МАРК-SQL"


Уважаемые пользователи АИБС «МАРК-SQL»!
mapk
 

 Информируем вас о новых возможностях и характеристиках обновлений АИБС "МАРК-SQL", которые ЗАО «НПО «ИНФОРМ-СИСТЕМА» планирует предоставить в рамках абонентского обслуживания АИБС «МАРК-SQL» в 2012 году.
 

На нашому сайті опубліковано графік вебінарів для користувачів АБІС ІРБІС на 2012 рік

Irbis-ukraina1

 
  
 
На нашому сайті опубліковано графік вебінарів для користувачів АБІС ІРБІС на 2012 рік
 
 
 

23 - 27 січня 2012 року відбувся онлайн курс підвищення кваліфікації «ІРБІС для адміністраторів. Форма навчання: Вебінар.

Irbis-ukraina1
 
 
 
23 - 27 січня 2012 року відбувся онлайн курс  підвищення кваліфікації «ІРБІС для адміністраторів. Форма навчання: Вебінар.
Організатор курсу - недержавна освітня установа вищої професійної освіти Міжнародна академія бізнесу і нових технологій м. Ярославль. Координатор в Україні - АДІС "МАТРІКС ПРЕС"
        

Випущено оновлення для версії 2011.1 D1 для ІРБІС 64. Оновити версію необхідно всім, хто отримав дистрибутив 2011.1 до 02.01.2012

Irbis-ukraina1 Випущено оновлення для версії 2011.1 D1 для ІРБІС 64.
Оновити версію необхідно всім, хто отримав дистрибутив 2011.1 до 02.01.2012
 
 

Випущено оновлення для версії 2011.1 D1 для ІРБІС 32. Оновити версію необхідно всім, хто отримав дистрибутив 2011.1 до 02.01.2012

Irbis-ukraina1

 
 


Випущено оновлення для версії 2011.1 D1 для ІРБІС 32. Оновити версію необхідно всім, хто отримав дистрибутив 2011.1 до 02.01.2012
 

Випущена версія ІРБІС (32 і 64) 2011.1

Irbis-ukraina1
 Випущена версія ІРБІС (32 і 64) 2011.1
На нашому сайті викладено остаточний реліз для версії 2011.1. Щоб скачати його перейдіть сюди.

 
Авторські права © 2020 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.