Обладнання RFID

Дана станція служить для програмування міток, тобто прив'язки ідентифікатора тега до конкретної книги в базі, а також видачі та приймання книг бібліотечними працівниками.
12 673.12 Грн
Зовнішній пристрій читання/запису безконтактних і контактних смарт - карт карт рідер CardMan 5121 являє собою унікальний зчитувач 2 в 1.
2 272.90 Грн
Рідер для інвентаризації, дозволяє бібліотечним працівникам легко і швидко проводити інвентаризацію, ідентифікуючи книги на полицях.
30 994.03 Грн
При створенні противокрадіжної системи використовуються захисні ворота. Система поєднує можливість ідентифікації об'єктів і охоронну функцію в одному пристрої.
109 650.01 Грн
Станція самообслуговування призвана максимально зменшити черги в бібліотеці за рахунок здійснення операцій самостійної видачі книг. Система дуже невимоглива, має зручний інтерфейс (доступні англійська й російська мови). Для роботи потрібна автоматизована бібліотечна система й читацький квиток на базі RFID.
93 903.98 Грн
Станція автоматичного повернення книг використовується в бібліотеках з підвищеним навантаженням, для того, щоб зменшити черги на повернення книг й знизити навантаження на бібліотекарів, особливо у періоди підвищеної активності читачів.
11 280.00 Грн
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Авторські права © 2020 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.