Універсальна RFID станція книговидачі / програмування міток

Універсальна RFID станція книговидачі / програмування міток
Призначення:

Дана станція служить для програмування міток, тобто прив'язки ідентифікатора тега до конкретної книги в базі, а також видачі та приймання книг бібліотечними працівниками. З використанням RFID системи більше немає необхідності відкривати книгу, перевіряти штрих-код і деактивувати протикрадіжну функцію - все це здійснюється автоматично, однією дією.

Більш того, тепер можна обробляти кілька книг одночасно. Оскільки протикрадіжна функція вбудована в чіп, в той час, як відбувається ідентифікація об'єкта, дезактивируется протикрадіжна область чіпа.
В результаті знижується час обробки матеріалів, видача книг відбувається швидше, зменшуються черги. Ті ж переваги існують і для процесу приймання книг від читачів.
Невелика і ергономічна, універсальна RFID станція відмінно працює на металевих столах і не піддається впливу електромагнітних перешкод. Програмування читання / запису і активація протикрадіжної функції здійснюється за одну операцію. При цьому станція легко підключається до будь-якого комп'ютера і сумісна з будь-бібліотечної інформаційної системою.
Основу станції складають рідер середньої дальності дії і планшетна (настільна) антена, за допомогою яких здійснюється обробка книг.
Основні особливості:
  • Універсальна RFID станція легко встановлюється на робочий стіл або вбудовується під нього завдяки невеликій площі і рівній поверхні пристрою;
  • Ідентифікація предметів і протикрадіжна функція здійснюються за одну операцію, що робить станцію вкрай ефективною. Також станція може зчитувати RFID карти читачів для ідентифікації відвідувачів бібліотеки;
  • Станція володіє механізмом антіколлізіі (здатністю зчитувати безліч тегів одночасно);
  • При необхідності кількість об'єктів ідентифікації, зчитувальних за секунду, може бути збільшено за допомогою додаткової антени;
  • Станція може бути поєднана з будь-якими традиційними охоронними системами;
  • Станція інтегрується з будь-якими бібліотечними станціями самообслуговування читачів (прийом-видача матеріалів).

 

Технічні параметри
Сумісність з тегами: ISO 15693
Комунікаційний інтерфейс: RS232
Швидкість передачі даних до 40 Кбит/с
Рабоча температура: від 0 до 55°C
Температура зберігання: від -20 до 70°C
Матеріал корпусу: пластик ABS
Габаритні розміри: 340 x 240 x 15 мм
Вага: 800 гЦіна: 12 673.12 Грн
Кількість: 

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Авторські права © 2019 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.