Принтери

Zebra LP 2824 - это принтер с термальным методом печати. Подключение осуществляется через USB и RS-232. Принтер имеет высокую скорость печати - до 102 мм в секунду. Максимальная ширина поля печати составляет 56 мм.
0.00 Грн
Zebra TLP 2824 - це принтер з печаткою методом термопереносу. Підключення здійснюється через USB і RS-232. Принтер має високу швидкість друку - до 102 мм в секунду. Максимальна ширина поля друку становить 56 мм.
0.00 Грн
Принтер етикеток Zebra LP 2844PS відноситься до класу термопринтерів етикеток: друкує на етикетках з термочутливим покриттям (типи EКО і ТОП). Термоетикетки типу ЕКО не мають захисного шару і призначені для експлуатації в сухих приміщеннях. Термоетикетки типу ТОП мають захисне покриття, що значно розширює можливі сфери застосування. Причому ширина етикеток може змінюватись до 104 мм. Швидкість друку характерна для класу і становить 102 мм / сек.
0.00 Грн
Термотрансферний принтер TLP 2844 ідеально підходить для друку широких інформативних етикеток, у різних галузях від роздрібної торгівлі до охорони здоров'я. Ця серія принтерів має високу ергономіку робочого місця і привабливий ціну. Не потребує спеціальних знань для настройки принтера і його технічної підтримки. Принтер Zebra TLP2844 являє собою нове покоління моделей принтерів Zebra, що відрізняються високою продуктивністю. Як і більшість моделей популярної серії 28Х4, Zebra TLP2844 має невелику вагу і розміри, високу швидкість друку.
0.00 Грн
Argox OS-203DT - настільний принтер етикеток початкового рівня, призначений для друку етикеток і штрих-коду. На фоні невисокої ціни відрізняється високою чіткістю і якістю зображення. Принтер етикеток Argox OS-203DT стане відмінним вибором для друку квитків, бирок, етикеток з дрібним шрифтом.
0.00 Грн
Термопринтер штрих-коду для друку етикеток Argox OS-204 DT - зручний у використанні термопринтер, який ідеально підходить для використання в місцях, де необхідна друк невеликих партій етикеток з шириною до 104 мм. Основними плюсами принтера є висока надійність, простота підключення та використання, а також легкість зміни витратного матеріалу.
0.00 Грн
Argox OS-214TT - зручний у використанні термо і термотрансферний принтер для друку етикеток шириною до 104 мм в невеликих обсягах. Основними достоїнствами принтера є висока надійність, простота підключення та використання, а так само зміни використовуваних видаткових матеріалів.
0.00 Грн
Argox OS-314TT - зручний у використанні термо і термотрансферний принтер для друку етикеток шириною до 101,6 мм у невеликих обсягах. Основними достоїнствами принтера є висока надійність, простота підключення та використання, а так само зміна використовуваних видаткових матеріалів.
0.00 Грн
Особливо високі вимоги пред'являються до принтерів чеків: компактність, надійність і адаптивність до потреб споживача. Рухаючись у цьому напрямку, EPSON представляє модель серії 220: TM-U220D. Ця модель покликані замінити добре відомі принтери серій 300 і 210. При використанні картриджа з двокольоровою стрічкою від EPSON, цей принтер може друкувати чорним або червоним кольором.
0.00 Грн
Характерні особливості POS-принтера Tysso PRP-058 - проста конструкція, легка установка стрічки, максимальна ширина стрічки: 57,5 ​​+ / - 0,5 мм, максимальна швидкість друку: 52 мм / сек, дозвіл друку 203 dpi, ресурс термоголовки: 50 км .
0.00 Грн
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Авторські права © 2020 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.