Новинка:


РЕДАКЦІЯ "ЧИТАЧ"

Робота з бібліотечними Z39.50-серверами
Велика кількість електронних бібліотечних каталогів розміщені на Z39.50-серверах, для роботи з якими повинно використовуватися спеціалізоване програмне забезпечення (Z39.50-клієнт). Таким Z39.50-клієнтом є бібліографічний браузер LibNavigator.

Доступ до сотень бібліотечних електронних каталогів по всьму світу
LibNavigator дозволяє Вам виконувати пошук бібліотечних видань за протоколом Z39.50 в електронних бібліотечних каталогах з дому або зі свого робочого місця, використовуючи всесвітню мережу Інтернет. Дистрибутив LibNavigator містить багато адрес електронних каталогів бібліотек, музеїв й електронних колекцій по всьому світу.

Пошук повнотекстових документів в електронних колекціях
Ви можете виконувати пошук повнотекстових видань в електронних колекціях й отримувати доступ до повнотекстових документів. Повнотекстові документи доступні у вигляді web-сторінок, архівів, зображень і т.д.

Зручний інструмент для складання бібліографій
Пишете статтю, реферат, дисертацію? Вам потрібно скласти бібліографію? Знайти автореферат? LibNavigator допоможе Вам у цьому! Велика кількість потрібної інформації може бути знайдене й використано Вами в роботі.

Зручність у роботі з бібліографічними описами
З LibNavigator Вам не потрібно звикати до специфіки бібліографічних форматів. Бібліографічні записи представляються в декількох формах, зручних для сприйняття, і можуть бути роздруковані на принтері. Фільтри (по джерелу, по тематичних рубриках і т.д.) дозволяють швидко відсортувати потрібні.

Зручна організація списку бібліографічних ресурсів
Деревовидна організація бібліографічних ресурсів дозволяє групувати їх по територіальній або тематичній ознаках. Ресурси, що використовуються найчастіше, можуть бути поміщені в список "Обране".

Можливість вибору пошукової форми
Ви можете використовувати при пошуку одну із трьох пошукових форм, кожна з яких має свої функціональні особливості й галузь застосування

Оновлення списку бібліографічних ресурсів із сайту LibNavigator
Служба підтримки LibNavigator постійно займається підтримкою списку ресурсів, що доступний на сайті www.libnavigator.ru, в актуальному стані. Ви можете легко оновити Ваш власний список каталогів, синхронізуючи його із цим списком безпосередньо в LibNavigator.

Простота збереження даних
Знайдені й відібрані бібліографічні описи Ви можете зберегти на диску для наступної роботи. Для відбору записів Вам наданий "Кошик", що автоматично зберігає свій стан між сеансами роботи з LibNavigator.

Універсальність Unicode
З LibNavigator Ви врятовані від язикових обмежень! Підтримка Unicode дозволяє Вам шукати інформацію з усього світу.

 

Авторські права © 2020 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.