Новинка:


РЕДАКЦІЯ "КАТАЛОГІЗАТОР"
 
Професійний інструмент каталогізатора
Поповнюйте електронні каталоги, використовуючи можливість запозичення бібліографічних записів, що надається багатьма бібліотеками по всьому світу!

Інтеграція з МАРК-SQL й ІРБІС
Знайдені в процесі пошуку бібліографічні записи можуть бути відправлені в обрану базу даних МАРК-SQL й ІРБІС безпосередньо з меню LibNavigator. Інформаційне повідомлення з MFN імпортованих записів з ІРБІС також відображається в LibNavigator.

Робота з бібліотечними Z39.50-серверами
Велика кількість електронних бібліотечних каталогів розміщені на Z39.50-серверах, для роботи з якими повинно використовуватися спеціалізоване програмне забезпечення (Z39.50-клієнт). Таким Z39.50-клієнтом є бібліографічний браузер LibNavigator.

Доступ до електронних бібліотечних каталогів
LibNavigator дозволяє робити пошук бібліографічних описів у сотнях електронних бібліотечних каталогах по всьому світу. Дистрибутив LibNavigator містить більше 1300 адрес електронних каталогів бібліотек, музеїв й електронних колекцій.

Каталогізація запозиченням
За допомогою LibNavigator Ви можете скористатися бібліографічними описами, створеними іншими каталогізаторами для створення записів електронного каталогу у вашій бібліотеці. Редакція "Каталогізатор" містить всі необхідні для цього інструменти.
Швидке створення бібліографічних записів
Редактор бібліографічних записів, що входить до складу редакції "Каталогізатор", дозволяє Вам швидко створювати власні бібліографічні записи, беручи за основу записи, отримані із зовнішніх джерел.

Редагування бібліографічних записів
Ви можете відредагувати знайдені записи, змінюючи значення полів, підполів, міток, а також додаючи або видаляючи поля в MARC-форматі.

Простота збереження даних
Бібліографічні описи можуть бути збережені на диску для наступної роботи. Це забезпечується власним форматом зберігання даних "LNF". Для завантаження знайдених або створених бібліографічних записів у бібліотечні каталоги можна скористатися експортом записів у комунікативному форматі ISO 2709.

Підтримка поширених бібліографічних форматів
LibNavigator підтримує роботу з найпоширенішими форматами бібліографічних описів: UNIMARC, MARC21, RUSMARC, USMARC.

Вибір формату представлення записів
Крім форм представлення бібліографічних описів звичних для читачів редакція "Каталогізатор" має спеціальні форми представлення записів для професіоналів (MARC й SUTRS).

Можливість вибору пошукової форми
Ви можете використовувати при пошуку одну із трьох пошукових форм, кожна з яких має свої функціональні особливості й галузь застосування

Універсальність Unicode
З LibNavigator Ви врятовані від мовних обмежень! Підтримка Unicode дозволяє Вам шукати інформацію з усього світу.
Авторські права © 2020 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.