RFID РІШЕННЯ ДЛЯ БІБЛІОТЕК
 
БІБЛІОТЕЧНИЙ RFID ТЕГ
 
5
Основою бібліотечного RFID тега є чип, що має вбудовану пам’ять, розділену на три сектори: перший сектор пам’яті містить ідентифікаційний номер (ID) пристрою, другий - являє собою область, яка перезаписується і може безпосередньо використовуватись для бібліотечних додатків, третій сектор використовується для реалізації протикрадіжної функції, яка може бути активована або дезактивована. Бібліотечні RFID теги можуть бути встановлені приховано, наприклад, всередині книг, і завдяки липкій основі можуть бути легко прикріплені до об’єктам зберігання.   Робоча частота 13.56 MHz.
УНІВЕРСАЛЬНА RFID СТАНЦІЯ КНИГОВИДАЧІ/ПРОГРАМУВАННЯ МІТОК
 
6
Дана станція призначена для програмування міток - прив’язки ідентифікатора тега до конкретної книги у базі, а також видачі й прийому книг бібліотечними робітниками. З використанням RFID системи більше немає необхідності відкривати книгу, перевіряти штрих-код и деактивувати протикрадіжну функцію - все це здійснюється автоматично однією дією. Можна обробляти декілька книг одночасно. Оскільки протикрадіжна функція вбудована у чип, у той час, коли відбувається ідентифікація об’єкта, дезактивується протикрадіжна область чипа. Програмування читання/запису й активація протикрадіжної функції здійснюється за одну операцію. Станція легко підключається до будь-якого комп’ютера й сумісна з бібліотечно-інформаційними системами.
Основу станції складають рідер середньої дальності дії й планшетна (настільна) антенна, засобами яких відбувається обробка книг.
7

CardMan 5121 RFID
 
Зовнішній пристрій читання/ запису безконтактних й контактних смарт карт – карт рідер CardMan 5121 являє собою унікальний зчитувач 2 в 1. CardMan 5121 зчитувач кріпиться до будь-якої поверхні, використовуючи клейову основу. Може встановлюватись вертикально або горизонтально на підставку, що входить до комплекту.
 
8RFID СТАНЦІЯ ДЛЯ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ
Рідер для інвентаризації дозволяє швидко проводити інвентаризацію, ідентифікуючи книги на полках, при цьому дані можуть відразу передаватись до бази даних по Bluetooth, або ж рідер може приєднатися до КПК, який зберігає і виводить на дисплей дані, що відносяться до предмету, що ідентифікується.

9
ЗАХИСНІ ВОРОТА RFID
 
При створені протикрадіжної системи використовуються захисні ворота. Система поєднує можливість ідентифікації об’єктів і охоронну функцію в одному пристрої.
 
10 RFID СТАНЦІЯ САМОСТІЙНОЇ КНИГОВИДАЧІ
 
Станція самообслуговування призвана максимально зменшити черги в бібліотеці за рахунок здійснення операцій самостійної видачі книг. Для роботи потрібна автоматизована бібліотечна система й читацький квиток на базі RFID. Для входу в систему необхідно вставити карту у зчитувач карт і ввести пароль (щоб запобігти можливості використання чужого читацького квитка), потім положити книги на зчитувач. Система автоматично записує книги до АБІС в електронний формуляр даного читача, відключає протикрадіжний біт, і видає квитанцію з інформацією про взяті книги.
 
11
АВТОМАТИЧНА СТАНЦІЯ ПОВЕРНЕННЯ КНИГ (ЗОВНІШНЯ)
 
Станція автоматичного повернення книг використовується в бібліотеках з підвищеним навантаженням, для того, щоб зменшити черги на повернення книг й знизити навантаження на бібліотекарів, особливо у періоди підвищеної активності читачів.
 
Дана станція може бути встановлена автономно у приміщенні бібліотеки. Для роботи потрібно автоматизована бібліотечна система й читацький квиток на базі RFID.
Існує і вбудована версія даної станції, коли задня частина станції виходить в службове приміщення і книги по міні-транспортеру подаються на спеціальний стіл або будь-яку іншу поверхню.
 
 
Наше підприємство здійснює:
 
  • проектування,
  • поставку,
  • монтаж і налагодження обладнання.

Авторські права © 2020 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.