Новинка:

BOK
Нове покоління сімейства ІРБІС – ІРБІС-Аналітика

ІРБІС-Аналітика – це система автоматичного запозичення аналітичних описів  журнальних статей.
Її інтерфейс відрізняється виключною простотою й дозволяє працювати з нею будь-яким користувачам, незалежно від рівня їх кваліфікації. Він складається з двох кнопок й вікна протоколу, в якому відображається інформація про перебіг запозичення. Протокол інформує про всі дії програми: про отримання системних шифрів, спробах запозичення, їх результаті, запису до бази даних
Користувачу не обов’язково слідкувати за процесом. Натиском командної кнопку базу даних буде поповнено новими записами. Якщо під час процесу запозичення виникнуть якісь проблеми, система повідомить про них.
Крім того, програма може запускатися автоматично за розкладом планувальником задач Windows. Тоді база даних ЕК буде оновлюватись без всякого втручання бібліотекаря.
Така простота процесу запозичення досягається завдяки наступним принципам роботи. Система спочатку визначає, які журнали не були розписані, а потім шукає їх розпис в каталогах інших бібліотек. знайдені записи проходять адаптацію й записуються до БД ЕК. Зміст додається до опису номерів, аналітика дописується в кінець бази даних. Джерелом запозичення можуть виступати будь-які бібліотеки, що працюють з АБІС ІРБІС 64, або з модулем WEB-ІРБІС (або J-ІРБІС).
Для вирішення проблеми якості записів й запобігання дублювання роботи в ІРБІС-Аналітиці передбачено спеціальний режим «аналізу джерел». Він дозволяє легко визначити організації, що розписують журнал, й встановити пріоритети отримання записів від них. Якщо організація не відповідає вимогам якості, її можна виключити з списку джерел запозичення.
Члени будь-яких корпорацій можуть легко обрати один одного в якості основних партнерів. Але, одночасно кожна бібліотека-учасник може користуватись записами, отриманими з бібліотек, які не входять до корпорації.
Корпоративні можливості ІРБІС-Аналітики забезпечують ІРБІС-товариству значну перевагу – застосування єдиних стандартів всіма учасниками, записи можуть передаватися дуже швидко й без будь-яких спотворень.
ІРБІС  - це запорука якості й ефективності роботи.

Березна Тетяна
Авторські права © 2020 Матрикс Пресс. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.